Колаген + кератин і цинк в порошку


Для кого призначений Колаген + кератин і цинк в порошку?
Колаген + кератин і цинк в порошку - це дієтична добавка, створена для тих, хто хоче подбати про зовнішній вигляд і здоров'я волосся.

 


Який склад препарату?


Колаген зі шкіри морських риб, L-аскорбінова кислота (вітамін С), глюконат цинку (цинк), кератиновий гідролізат; натуральний ароматизатор лимон, підсолоджувач сукралоза.

 


Який механізм дії інгредієнтів?
Колаген морського походження сприяє підвищенню еластичності і міцності волосяного стрижня. Кератиновий гідролізат відновлює ослаблене і тьмяне волосся, робить його гладеньким, додає
здоровий блиск. Вітамін С допомагає організму виробляти свій власний колаген. Цинк покращує стан волосся, шкіри і нігтів.

 


Як слід споживати?


Рекомендується споживати по 2 чайні ложки порошку один раз на день. Розчиніть їх у склянці теплої води чи соку. Ви також можете додати порошок в йогурт або коктейль. Не перевищуйте рекомендовану дозу для споживання протягом дня. Дієтична добавка не може використовуватися в якості заміни різноманітної дієти. Збалансоване харчування і здоровий спосіб життя важливі для
підтримки хорошого стану здоров'я. Препарат містить велику кількість вітаміну С. Не рекомендується людям, схильним до утворення каменів в нирках та людям, що страждають від каменів у нирках.

 


Який розмір молекули колагену в препараті?


Розмір молекули колагену становить 4000 дальтон.

 


Як слід зберігати?


Препарат слід зберігати при кімнатній температурі, в сухому, не доступному для дітей місці. Вітамін С чутливий до світла і високої температури, що слід враховувати при його зберіганні.

 


Яка форма колагену і кератину в препараті?


Гідролізати.

 


Як довго можна зберігати відкриту упаковку?


Протягом 30 днів.

 


Жінки в період вагітності і лактації.


Призначення майбутній мамі вітамінних препаратів, в тому числі дієтичних добавок, знаходиться виключно в компетенції лікаря, що спостерігає за перебігом вагітності. Перед застосуванням в період годування грудьми, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем.

Активні інгредієнти            Вміст                                        Вміст

                                            в 2 чайних ложках (7 г):          в 100 г:

Колаген морських риб        5,63 г                                        80,43 г

L-аскорбінова кислота        800 мг (1000%*)                      11,43 г

(вітамін С)

Гідролізат кератину             70 мг                                       1 г

Цинк                                      10 мг (100%*)                         142,86 мг

 

* % добової потреби


Подбайте про кератиновое відновлення - зробіть своє волосся блискучим та здоровим. Додайте порошок Колаген + кератин і цинк в свій улюблений коктейль або сік!

 


Колаген з морських риб покращує зовнішній вигляд волосся, робить його більш еластичним і шовковистим. Вітамін С покращує утворення власного колагену. Кератиновий гідролізат відновлює ослаблене і тьмяне волосся, робить його гладеньким, додає здоровий блиск. Цинк покращує живлення волосяних цибулин, запобігає випаданню волосся та сприяє прискоренню росту нових волосин.


Без консервантів, барвників і штучних ароматизаторів.

Препарат містить морський колаген, отриманий з ретельно відібраної та обробленої в процесі ферментативного гідролізу шкіри Арктичної тріски (Gadus morhua), що вільно мешкає в дикій природі Атлантичного океану.


Порошок, маса нетто 100г.


Походження та обробка: Норвегія.


Виробник Noble Health, Польща

  • w-facebook